III. Vándorkupa örömíjász verseny EREDMÉNYEI

 

Szervező:  Ajkai Lovas és Hagyományőrző Egyesület (Nomádia Szabadidőpark) és a  Nemesbüki Kinizsi Íjász Közhasznú Egyesület

 

Kategóriák:

 

Mini pusztai

1.     Horváth Huba                    577 p

(Gratulálunk! Különdíjas a legmagasabb pontszámért)

2.     Rába Ádám                         367 p

3.     Erdélyi Hunor                    217 p

4.     Bolla Ádám                         175 p

5.     Pék Roland                         148 p

 

Gyerek fiú pusztai

1.     Bognár Bálint                     483 p

2.     Sághi Dániel                       418 p

3.     Horváth Botond                405 p

4.     Horváth Levente               334 p

5.     Rába Roland                      325 p

 

Gyerek long-bow

1.     Schmidt Zsombor             140 p

 

Gyerek lány pusztai

1.     Pataki Eszter                      258 p

 

Ifi Fiú long-bow

1.     Horváth Márk                    320 p

 

Ifi fiú pusztai

1.     Horváth Balázs                  268 p

2.     Lukács Dávid                     101 p

 

Felnőtt Női long-bow

1.     Vass Viktorné                                 338 p

2.     Horváthné Kánya Kriszti             194 p

3.     Horváth Balázsné                          139 p

 

Felnőtt férfi modern Long-bow

1.     Tóth Zoltán                         506 p

2.     Brassai Balázs                    502 p

3.     Kelemen Ferenc                443 p

4.     Talabér Tibor                     417 p

5.     Lőrincz Norbert                 376 p

6.     Horváth Gábor                  344 p

 

Felnőtt férfi történelmi Long-bow

1.     Vass Viktor                          414 p

2.     Hegedűs Róbert                 325 p

3.     Vági Róbert                         210 p

 

 Felnőtt Női pusztai

1.     BUDAI ÁGNES                    397 p

 (aki egyben elnyerte III. alkalommal a kupát, így örökös tulajdonosa lett, GRATULÁLUNK!)

2.     Nyemcsek Ilona                 352 p

3.     Schmidtné Gabi                 348 p

4.     Baráth Erzsébet                 322 p

5.     Rainiss Andrea                   318 p

6.     Izsák Béláné                        295 p

7.     Guzslován Edina                228 p

8.     Darida Katalin                    226 p

9.     Schmidt Szabina                222 p

10.   Farkas Mónika                   199 p

 

Felnőtt Felnőtt Férfi pusztai

1.     Homor Péter                                  536 p (GRATULÁLUNK A KUPÁHOZ)

2.     Pataki József                                  452 p

3.     Schmidt Csaba                               426 p

4.     Forgács Zoltán                               419 p

5.     Szabó Ferenc                                  415 p

6.     Bakos Krisztián                              372 p

7.     Farkas Gábor                                  329 p

8.     Bognár Gábor                                 308 p

9.     Pék Gyula                                        304 p

10.   Luka Sándor                                   302 p

11.    Tóth Csaba                                      290 p

12.    Izsák Béla                                        289 p            

12.   Németh Róbert                               289 p

13.    Szabó István                                   286 p

14.   Mitring Krisztián                            282 p

15.    Sághi Tamás                                   276 p

16.   Horváth Balázs                               268 p

17.   Telek Attila                                       242 p

18.   Kocsy norbert                                  220 p

19.   Nagy Szilárd                                     215 p

20.  Kocsy Miklós                                    193 p

21.  Galambos Gábor                              146 p

 

Senior férfi pusztai

1.     Haraga Attila                                  464 p

2.     Székely Imre                                  209 p

 

Férfi Vendég kategória

1.     Gyetvai Attila                                 538 p

 

Női Vendég kategória

1.     Kalmár Mariann                            426 p

 

 

 

 

 

Nomádia II. örömíjász vándorkupa eredményei

 

                   név                 pont           %

Mini fiú pusztai:

 

         1. Sárffy Gergő              149             20,84

         2. Pék Martin                  76             10,62

         3. Bolla Ádám                 68                9,51

         4. Pék Roland                 38                5,31

 

Gyerek fiú pusztai:

 

         1. László Ármin            304             42,51

         2. Vályi Máté                284            39,72

         3. Varga Gyula             272             38,04

         4. ifj László Zoltán      196             27,41

         5. Bolla Botond            150             20,97

         6. Preininger Péter      142             19,86

 

Gyerek fiú longbow:

 

         1. Rainiss Zsombor       308             43,07

 

Gyerek leány pusztai:

 

         1. Mesterházy Dóra       374             52,30

         2. Pataki Eszter Dóra    203             28,39

         3. Nagy Evelin                193             26,99

 

Ifi fiú pusztai:

 

         1. Pék Marcel                201             28,11

 

ifi leány pusztai:

 

         1. Vasáros Fanny          125             17,48

 

Felnőtt női pusztai:

 

         1. Budai Ágnes               402             56,22          kupa

         2. Rainiss Andrea          323             45,17

         3. Nyemcsek Ilona        272             38,04

         4. Nagyhegyesi Ilona     271             37,79

         5. Vályi Lászlóné            221             30,90

 

Felnőtt női longbow:

 

         1. Bíró Anita                  328             45,87

         2. Vass Viktorné           314             43,91

         3. Tóth Dzsenifer         296             41,39

 

 

Felnőtt férfi pusztai:

 

         1. Pataki József              495             69,23          kupa

         2. Lukács Márton          456             63,77

         3. Mesterházy László    451             63,07

         4. László Zoltán             436             60,97

         5. Varga Péter                 374             52,30

         6. László Dezső              366             51,18

         7. Ruzsin István             360             50,34

         8. Farkas Gábor             337             47,13

         9. Pék Gyula                   333             46,57

         10. Németh Tamás      325             45,45

                Tóth Csaba              325             45,45

         12. Kovács Gábor         273             38,18

         13. Sárffy Zsolt             236             33,00

         14. Pék Attila                229             32,02

         15. Telek Attila            226             31,60

         16. Szabó István          223             31,18

         17. Horváth Sándor    155             21,67

         18. Galambos Gábor  120             16,78

 

Felnőtt férfi történelmi longbow:

 

         1. Schmidt Tibor           420             58,74

         2. Hegedűs Róbert       369             51,60

         3. Vági Róbert               193             26,99

 

Senior férfi:

 

         1. Haraga Attila            459             64,19

         2. Boruzs Károly          446             62,37

         3. Vass Viktor               402             56,22

 

 

Elérhető pontszám: 715 pont.

 

 

Minden versenyzőnek gratulálunk az elért eredményéhez.

 

    

 

 

 

 

III. Történelmi íjászversenyünk eredményei: 

 

Az „Álmos” Íjász Egyesület által szervezett Történelmi Vadászat Nomádiában

2014-05-04. verseny ponteredményei kategóriánként.

 

Elérhető pontszám 660 pont.

kategoria / név pont %

mini

Sárffy Gergő 166 25,15

gyerek

Rainiss Zsombor 279 42,27

ifi

Horváth Brigitta 137 20,75

Horváth Márk 299 45,30

férfi nomád

Németh Tamás 382 57,87

Pék Gyula 336 50,90

Hegedűs Róbert 329 49,84

Sárffy Zsolt 229 34,69

Guzslován Ferenc 189 28,63

Galambos Gábor 73 11,06

női

Vass Viktorné 274 41,51

Guzslován Edina 235 35,60

Horváthné Kánya Krisztina 208 31,51

férfi long-bow

Talabér Tibor 428 64,84

Brassai Balázs 399 60,45

Horváth Gábor 362 54,48

férfi történelmi long-bow

Vass Viktor 381 57,72

Vági Róbert 278 42,12

A verseny legeredményesebb íjásza : Talabér Tibor 428 pont, 64,84%.

Köszönjük a résztvevőknek.

 

Vági Róbert egyesületi titkár.

 

 

 

 

I. Nomád vándorkupa Örömíjász verseny
 

Rendező: Nomádia Szabadidőpark, „Álmos” Íjász Egyesület, Kinizsi Íjász Közhasznú Egyesület.

 

Vándorkupa győztesek: Mesterházy László (Szanyi Íjászok Baráti kör)  

 

                                                 Budai Ágnes (Régió Egyesület Körmend)

 

Gratulálunk nekik, és jövőre várjuk vissza Őket a kupával, hisz három győzelem

 

után válnak örökös tulajdonosává. 

 

 

 

Résztvevők eredményei:

 

Nomád Férfi:

I. Mesterházy László (Kupa) 637

II. Rédei Zoltán 603

III. Dombovári Lajos 595

Homor Péter 568

Tóth Zoltán 533

Ték Róbert 526

Ibrács Zsolt 500

Bujáki Mihály 460

Csorvári Zoltán 445

Pék Gyula 418

Virág Csaba 411

Nagy Péter 401

Fogarasi Róbert 389

Németh Tamás 369

Ibós Csaba 360

Tóth  Abonyi József Attila 351

Hegedüs Róbert 340

Homonnai Péter 333

Guzslován Ferenc 299

Adorján Tamás 299

Telek Attila 211

Galambos Gábor 64

 

Nomád Női: 

I. Budai Ágnes (kupa)465

II. Rainiss Andrea 408

III. Dombóvári Andrea 382

Guzslován Edina 324

Pethő Kitti 320

Csizmadia Márta 283

Varga Adrien 282

Pulai Andrea 189

Németh Krisztina 157

 

Lom-bow férfi történelmi

I. Vass Viktor 542

II. Szíj Zsolt 498

III. Kánya Attila 316

Vági Róbert 281

 

 

 

Lom-bow férfi

I. Nagy Viktor 631

II. Brassai Balázs 543

III. Horváth Gábor 406

Lom-bow Női

I. Horváthné Kánya Krisztina 305

II. Vass Viktorné 277

 

Senior Nomád férfi

I. Csizmadia Péter 633

II. Lengyel Zoltán 604

III. Németh Szilárd 584

Haraga Attila 501

Baradics Zoltán 487

Kerényi Tibor 427

Muboly László 275

 

Senior Nomád Női

I. Németh Julcsi 341

 

Ifi Lány

I. Bujáki Viola 337

 

Ifi fiu

I. Horváth Márk 539

 

Gyerek fiú 

I. Bujáki Bálint 619

II. Homor Ádám 577

III. Homonnai Botond 343

Varga Gyula 339

Horváth Gergely 309

Kerényi Szabolcs 229

Bolla Botond 153

 

Gyerek lány

I. Nagy Evelin 383

II. Mesterházy Dóra 325

III. Vasáros Fanni 315

 

Mini

I. Kerényi Botond 329

II. Sárffy Gergő 156

III. Bolla Ádám 89

 

 

 

 

 

 

 
 
 

SIKERES VOLT TÖRTÉNELMI ÍJÁSZVERSENYÜNK

 

2013. MÁJUS 05.-ÉN.

 

Csodálatos időnk volt ezen a vasárnapi napon, szép számmal összegyűltek íjászaink.

 

Jó hangulató versenyről árulkodnak képeink melyeket megtalálnak a Galéria-Képek menüpont alatt.

 

2013. augusztus 25-én Tréfás íjászversenyünk lesz, vándorkupával sok érdekes célponttal,

 

aki szereti a kihívást, mókát, annak itt a helye. 

 

 

 

 

 

 

 
 
Az Álmos Íjászegyesület és a Nomádia Szabadidőpark szervezésében került megrendezésre idén első ízben 2012.szeptember 09-én házi íjászversenyünk, mely a TÖRTÉNELMI VADÁSZAT nevet kapta.
 
 
Az ország több pontjáról érkeztek íjászok, hogy próbára tegyék magukat. Minden korcsoport indulhatott a következő kategóriákban: pusztai, long-bow, tradi long-bow.
Nagyon változatos pályát járhattak be a nevezők, 15 lőállásban, 3D, 2D állatokra és egyéb célokra. Lőhettek a nomád palánkvárból, tutajról, mozgó nyeregből, futó vadra, dobott korongra, álló célokra.
Nomádiához és az íjászokhoz híven mindenki korhű ruhában versenyzett és egy igazán jó hangulatú napot töltöttünk el együtt.
 
 
 
További képek a galériában ITT.
FacebookMySpaceTwitterDiggGoogle BookmarksRSS Feed

Ok kártya

© 2012 Nomádia szabadidőpark Ajka.